Koşulsuz tüm siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO

Full HD Serisi Mi, Advanced Serisi Mi?

Sıkça sorulan sorulardan biri; arasındaki fark nedir? Benim için hangi bilgisayar gözlüğü uygun? Cam kalitesi nedir?

Bilgisayar gözlükleri kişilerin tercihlerine göre sarı veya şeffaf camlı olarak alınabilir. Aslında sorunuzun cevabını yine siz cevaplayabilirsiniz. Satın almak istediğiniz MOOV’u nerede kullanmak istiyorsunuz?

Advanced Serisi, yani sarı camlara sahip seri;
-Bilgisayar, televizyon, tablet, telefon ve ekranlı cihazlar karşısında
-Sisli, yağmurlu, karlı havalarda
-Akşam üstü günbatımında
-Gece sürüşlerinde kullanıma uygundur.

Polarize antirefle yeni teknoloji lenslere sahiptir. Normal şartlarda polarize lensler ekran karşısında kullanıma uygun değildir; mesela polarize güneş gözlüğünüzü bilgisayar kullanırken kullanamazsınız. Ancak Advanced serisi MOOV Bilgisayar Gözlüğü AX2, AQUILA ve AIMPRO lens teknolojisi sayesinde ekran karşısında da kullanıma olanak sağlıyor. Bu durum sayesinde hem bilgisayar karşısında hem de dış ortamda kullanabilirsiniz. 450nm seviyesinde zararlı ışınlara karşı %82 koruma sağlamaktadır.

Full HD serisine göre koruma düzeyinin daha fazla olması bu serinin avantajlarındandır. Orta derecede sarı lensleri ile artık çevrenizi daha sıcak göreceksiniz.

Full HD Serisi ise;
Sadece bilgisayar, televizyon, tablet, telefon ve ekranlı cihazlar karşısında kullanıma uygundur. 420nm seviyesinde %82 koruma sağlamaktadır. Şeffaf lensleri ve hafif çerçeve özelliği ile size varlığını unutturarak göz sağlığınızı koruyacaktır.

Detaylı bilgiye TEST RAPORLARI sayfasından ulaşabilirsiniz.