Koşulsuz tüm siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO

İletişim

Çağrı merkezimiz hafta içi 09:00 ve 18:00 arası, Cumartesi günleri sabah 09:00 ve 15:00 arası hizmet vermektedir. Belirtilen gün ve saatler dışında çağrı merkezimiz hizmet vermemektedir.

Adres

Merkez Mahallesi, Salih Paşa Cd
No:26 Kat:1, 34245
Gaziosmanpaşa/ İstanbul / TURKEY

Telefon

0 533 455 32 47

Çalışma saatleri

Pts - Cuma / 9:00 - 18:00

Bize mesaj gönderin

Sıkça Sorulan Sorular

Sepetime eklediğim ürün için bekleme süresi var mı ?

Hayır. Sepetinizde seçtiğiniz ürünleri dilediğiniz kadar bekletebilirsiniz.

İndirim kuponunuzu, ödeme sayfasında kupon kodu girme alanına yazarak kullanabilirsiniz. Kupon kodunu girdikten sonra kullan butonunu tıkladığınızda sistem indirim tutarınız ile ilgili size bilgi verecektir. Her siparişte sadece bir adet indirim kuponu kullanabilirsiniz.

"Secure Sockets Layer" kısaltması olarak adlandırılan SSL, Sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkân veren standartlaşmış bir teknolojidir. En yaygın kullanım şekli, web ortamında, Sunucu ile tarayıcı(Internet Explorer gibi...) arasındaki iletişimin şifrelenmesi şeklindedir. SSL, standart bir algoritmadır. Milyonlarca web sitesinde güvenli veri iletişimi için kullanılmaktadır. SSL fonksiyonun çalışabilmesi için sunucu tarafında bir anahtar ve istemci tarafında çalışacak bir sertifikaya ihtiyaç duyulmaktadır. SSL sertifikaları site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir teknolojidir. SSL sertifikaları sundukları garantiye, destek hizmetine ve ek özelliklere göre farklılık arz etmektedirler. Temelde tüm sertifikaların sağladığı teknik kazanım aynıdır. Sitemizde satışa sunduğumuz ürünlere ait SSL koruması popüler tüm tarayıcıları desteklemektedir. SSL network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. Veri akışında kullanılan şifreleme yönteminin gücü kullanılan anahtar uzunluğuna bağlıdır. Anahtar uzunluğu bilginin korunması için çok önemlidir. Örneğin; 8 bit üzerinden bir iletimin çözülmesi son derece kolaydır. Bit, ikilik sayma düzeninde bir rakamı ifade eder. Bir bit, 0 veya 1 olmak üzere 2 farklı değer alabilir. 8 bit ise sadece 28=256 olası farklı anahtar içerir. Bir bilgisayar bu 256 farklı olasılığı sıra ile inceleyerek bir sonuca ulaşabilir. SSL protokolünde 40 bit ve 128, 256, bit şifreleme kullanılmaktadır. 256 bit şifrelemede 4256 değişik anahtar vardır ve bu şifrenin çözülebilmesi çok büyük bir maliyet ve zaman gerektirir.

Tüm Visa ve MasterCard logosuna sahip kredi kartları ile alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bankalar ile anlaşmamız mevcuttur. Bankalara uyarlanan günlük kampanyalar ve diğer detaylar için dilerseniz web sitemizden, dilerseniz bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışından temin edilen kredi kartları ile Türkiye içi veya yurt dışı işlem izni varsa ödeme yapılabilir.

Banka kartlarınızın internetten alışveriş özelliği mevcut ise ödeme yapılabilir.

Havale ile ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur.

Kargolarımız tarafımızca ödenmektedir. Ücretsiz kargo olarak gönderilmektedir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde sistemde kayıtlı olan cep telefon numaranıza bilgilendirme SMS'i gönderilecektir. Siparişleriniz bulunduğunuz mesafeye göre değişkenlik gösterebilir. Cumartesi, Pazar ve Resmi tatil günlerinde gönderim yapılmaz. Sevk edilen ürünlerin müşterilerimize ulaşma süresi hava ve yol şartlarına göre değişmektedir. Genellikle bu süre çevre illerde 1-2 gün, Türkiye genelinde 2-3 gün şeklinde değişmektedir. Kargo tesliminde kargo şirketinin belirtmiş olduğu teslimat şartları geçerlidir.